Глава МВС Італії божиться, що не брав в Росії «жодного рубля чи літра водки»

Очільник МВС Італії і лідер партії «Ліга» Маттео Сальвіні — Глава МВС Італії божиться, що не брав в Росії «жодного рубля чи літра водки»
Очільник МВС Італії і лідер партії «Ліга» Маттео Сальвіні
Маттео Сальвіні заперечує фінансування своєї партії з боку Росії Об этом сообщает maidan-kiev.in.ua со ссылкой на СМИ.


Глава МВС Італії і лідер партії «Ліга» Маттео Сальвіні обіцяє судитися через появу інформації про те, що його партія просила Росію про фінансування на таємних переговорах у Москві.


Про це повідомляє Il Messaggero з посиланням на заяву Сальвіні.


«Я судився з цього приводу раніше, і я буду робити це сьогодні, завтра і післязавтра. Я не брав жодного рубля, жодного євро, жодного долара чи літра водки у Росії», — заявляє Сальвіні.


У партії Сальвіні «Ліга» стверджують, що інформацію про таємні зустрічі поширюють ті, «хто взяв гроші у Сороса і хоче заполонити Європу мігрантами». Як зазначило парламентське джерело у партії, йдеться лише про твердження, а не докази. Проте опозиція зажадала пояснень у парламенті від партії «Ліга».


«Рух 5 зірок», який є партнером «Ліги» по коаліції, у свою чергу заявив, що очікує «прозорості» у ситуації з підозрами у російському фінансуванні і наполягає, що оприлюднена ЗМІ інформація не має вплинути на роботу уряду.


Раніше видання BuzzFeed опублікувало записи переговорів представників ультраправої італійської партії «Ліга» з чиновниками Кремля, під час яких італійці, нібито, домовлялися про фінансову підтримку.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/glava-mvs-italiji-bozhitsya-shcho-ne-brav-v-rosiji-zhodnogo-rublya-chi-litra-vodki-608908.html”

ТОП новости

Вход