Кропивничани зустрілися із творчою командою, яка створює мурал на будівлі художнього музею. ФОТО

Кропивничани зустрілися із творчою командою, яка створює мурал на будівлі художнього музею. ФОТО

Учора, 10 липня, в обласному художньому музеї охочі зустрілися із командою "UT ART STUDIO", яка створює мурал на будівлі музею. На стіні зображують картину художника Андрія Ліпатова – вигляд із вікна на вулицю Дворцову.
Об этом сообщает kalush-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

"26 червня нинішнього року майстри розпочали роботу над створенням муралу, нині її активно реалізовують. Зараз частина містян роблять селфі на фоні створення муралу, і нам це дуже приємно. Уже сьогодні стартують роботи з нанесення картини. Нині виникають запитання, чи отримали ми дозвіл на реалізацію даного проекту від родини Ліпатова? Адже відомий митець пішов із житття 2010 року, і його роботи – бренд нашого міста. Я підтверджую, від родини ми отримали дозвіл. Реалізовують проект за державні та бюджетні кошти" , – зауважила директорка музею Тетяна Ткаченко.

І додала, що члени комісії переглядали роботи багатьох команд. Під час відбору зупинилися на двох: із Харкова та Києва. Перемогли останні.

"Ми розпочали свою діяльність з 2004 року. У кожного із нас була своя команда. Спочатку створювали нелегальні малюнки (малювали їх на дахах будівель), а нині займаємося муралами. Створи власний колектив у 2010 році. Маємо чимало проектів та усі вони різні. Працюємо в Україні та за її межами" , – розповів учасник команди Максим Калмиков.

Майстри наголосили, що найбільший проект, який вони створювали, – це проект на висоті 27 поверхів.

"Втілювали польсько-англійський проект, який зайняв п’ять років. Присвятили його творчост і Вінсент Віллем ван Гога. Над роботою працювала команда із 125 художнів із усього світу. Була складність, адже кожен елемент малювали масляними фарбами", – зазначив Андрій Ковтунович.

Учасник команди "UT ART STUDIO" розповіли, що під час прогулянок по місту їх вразила атмосфера та архітектура Кропивницького.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/kropivnichani-zustrilisja-iz-tvorchoju-komandoju-jaka-stvorjue-mural-na-budivli-hudozhnogo-muzeju-foto”

ТОП новости

Вход