Підприємець вісім років не платив орендну плату за землю

Чоловік придбав складські приміщення і чомусь вирішив, що платити орендну плату за землю на яких вони розміщені не потрібно
Сторожинецька місцева прокуратура звернулась до суду з позовною заявою в інтересах держави в особі Тереблеченської сільської ради до громадянина щодо стягнення орендної плати за користування землею.
Встановлено, що в 2010 році Тереблеченська сільська рада надала сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю в платне користування 1,2 га землі, де розміщені нежитлові приміщення, для здійснення оптової торгівлі.
У 2011 році на підставі договору купівлі-продажу власником нерухомого майна, розміщеного на орендованій ділянці, став інший громадянин, а отже з моменту державної реєстрації його права власності на нерухоме майно чоловік автоматично став користувачем земельної ділянки за умовами договору оренди, який був укладений сільською радою з попереднім власником нерухомого майна.
Однак, новий орендар не дотримувався ні умов договору, ні вимог законодавства та не платив за користування землею, в результаті чого сільський бюджет недоотримав понад 12 тис. грн, що стало підставою для місцевої прокуратури звернутись до суду з позов щодо стягнення боргу.
фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/09/pidpryiemets-visim-rokiv-ne-platyv-orendnu-platu-za-zemliu.html” Об этом сообщает 7x7-journal.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход